Імпорт фірмових парфумерних косметичних продуктів по догляду за шкірою макіяж подарунки оптова бутік ювелірних магазинівLung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.

Export/ Wholesale Business

Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.

Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail

Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368

Fax: 886-6-2520390, 2828429

 Service Specialists

Skype:

MSN:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@hotmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@hotmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@hotmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@hotmail.com

Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)

Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)http://gb.perfume.com.tw/english/Jyi легенів є Тайваню засновані дистриб'ютором wholesaling брендом косметика, парфумерія & подарункові набори торгівлі & експортувати до спеціалізованих магазинах, супермаркетах або роздрібних магазинах. Ми націлені на надання вам широкий вибір справжнього марок з усіх куточків світу. Наша компанія пропонує повний спектр більшість досягає масштабів і передній край продуктів, яка включає в себе духи ароматів, чоловіча perfume、women perfume、mini парфуми, догляд за шкірою, косметика, колір косметики, духи подарункові набори, шкіри Догляд подарункові набори, комплектів косметичної gif, догляд за волоссям, продуктів стайлинга, догляд за тілом, ванни і тіла аксесуари, макіяж аксесуари, колір Косметика аксесуари, прикраси мода, подарункові набори, фантазії продукти, Японська фантазії продуктів тощо.

Експорт / оптовий бізнес

На основі різних каналів, наші клієнти може бути розділена на дві категорії, фізична (традиційне письмо) і віртуальний канал (знову). Традиційним каналом складається з трейдера, оптовик, шкіри, тіла і волосся догляд оригінальний інсталяційний імпорту, франшиза магазин, мережа магазинів, прикраса корпорації, подарунок корпорації, універмаг, дистриб'ютор і прямого продажу. З іншого боку віртуальний канал є через wholesaling онлайн торговий центр.

В основному, два види наших ключових клієнтів є інші менші гуртової та фізичного магазинах. І завдяки різних торгових обсягів торгівлі цифри або довгострокові відносини співпраці, оптова ціна буде різні в ці два види клієнтів.

Наші продукти поставляються з кредитоспроможності виробництвами, агентів або торгівельних партнерів, щоб забезпечити якість продукту і Уникайте підробок. Бестселера високої якості продукції а також конкурентоспроможні ціни є характеристиками наші; Таким чином, вітаємо братства або всіх професій і професій нашими клієнтами або дати нам деякі поради. Дякую!

Детальніша інформація за телефонами наш номер. E. mail

Тел.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368

Факс: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

Аналог еластичної в обороні є хороша шкіра

Аналог еластичної в обороні є хороша шкіра


 Увагу людей часто націлені на шкірі. Це правда, що на поверхні тіла, шкіри, краса Краса не з першого погляду, надавати значення для утримання і догляду також дуже природний річ. Але він думав, що з шкіри є все, тільки зробив суєту, але знехтувати глибокий краса Краса-м'язової.


 Краса експертів нагадав красивий, шкіра тут, м'язів, шкіри повинні м'язи робити вкладиш, якщо м'язів передчасне старіння, ставши розслабленого, шкіра, також повинні бути релаксації, жорсткість м'язів, шкіра втрачає свою пружність і перевіряльника. Спраги краса шкіри, вам спочатку необхідно поліпшити м'язів Сполучених Штатів.


 Що робить м'язи Сполучених Штатів? Японія експерт ворота слуга міра про: еластичність, показані надійні координації форми тіла, орган м'язів баланс розвинені, повноту тіла, не роздутий, надмірна вага, дуже тонкий, роздуті, м'які або невеликих плеча рукою грудей слабкість, а також частиною тіла, завдяки деякі причина м'язи дуже слабкі, або щогли, не можна назвати Сполучених Штатів.


 Двері деякі знаходиться метрики можна легко знайти, м'язова краси має дві характеристики: є сильним, інший є гарним еластичність, ворогом релаксації і м'язів жорсткою краси.


 Як, потім, щоб отримати м'язи Сполучені Штати? Наступні поради допоможуть вам:


 Фото прийняті достатньо білка


 Розвитку м'язів і інших організацій не може бути відділена від поживні речовини, білки мають першорядне значення.


 Білка продовольчого різноманіття, порівняння м'ясо білки амінокислоти складу загальний, баланс, ставки високі поглинання, але жир, Їжте не сприяє бодібілдингу. Завод сексуальних харчування, хоча має амінокислоти не повна, і поглинання курс чи не висока дефектів, може реконструкції і отримати компенсацію: на використовує білка додаткові ролі, буде кілька продовольство матч, як зерно клас відсутністю лізину і квасоля лізину більше, як з з'їсти фізіологічні вимог; II є на заводі сексуальних їжу для обробки, занадто багато вилучений целюлози (перешкоджають білка поглинання), щоб поліпшити білка поглинання та використання, як квасоля цільного зерна їстівні, білок травлення оцінити лише 60%, колись переробка на соєве молоко є зросла до 90 %。


 Можна також безпосередньо прийняття аміно кислоти продуктів. Це особливо корисно для шлунка функції не дуже добре. Оскільки аміно кислоти продуктів може бути поглинається тілом швидко і прямо, не призведе до збільшення метеоризм або тіло жиром.


 Вітамінні добавки


 Цікаво, якщо ви знаєте, що людський м'язів може також, як залізо, "Руст" і м'язи після того, як "Іржаві", дозволить прискорити швидкість старіння, таких як релаксація, строгістю попереду змін, явно не є сприяє краси.


 Чому в м'язах "Rusty"? Виявляється що вимагає багато м'язи метаболізму кисню і процесу окислення виробляє багато вільного кисню в корінь, велика кількість вільних, велика кількість безкоштовних коріння накопичуються в м'язової тканини і м'язи забруднення, довгий час призвести до некрозу тканин м'язів, таких змін та механізм Залізний rusts, є результатом сильні окислення кисню споживаються.


 Не зупинив цього ефекту, щоб захистити м'язів від вільного корінь "корозії" вихід? Експерти відповідь буде так, його вітамін с і вітамін е. Дослідження показали, що генерал 12-35 мг на добу для дорослих і 60 мг вітаміну е, вітамін c достатніх вступили в силу, як для гравців, вона повинна бути більше, ніж звичайні споживання.


 Аеробні вправи і силових тренувань комбіновані


 М'язова краса Спорт є сприяння ефективні тактика, але повинні бути аеробних вправ і силових тренувань, разом узятих.


 Званих аеробних вправ, що відноситься до ходьба, біг, Велоспорт, мотузку пропуск, Фітнес танцю, катання на ковзанах, плавальний та інші засоби прискорення м'язів дихання, серцебиття і задовольнити попит на кисень, збільшення м'язів і спільних гнучкість, гнучкість і баланс. Плавальний є кращим, це гарантує найкращий кампанії м'язів омолодження. Експерти спортивної медицини, одна людина просто хотів, щоб зберегти статус м'язів, плавання 2 рази на тиждень, ви можете досягти своїх цілей, для поліпшення функція м'язів, вона повинна бути збільшена до 3 рази на тиждень, якщо світ басейн можна завжди зберегти м'язи молодого.


 Як для силових тренувань, деякі жінки не смію помилкою причини м'язи став гіпертрофії, в результаті чого "чоловічі" була фактично не доведеться турбуватися про. Оскільки жінки не є чоловіками генетичного факторів, не викликає м'язової гіпертрофії. Конкретних проектів включає важка атлетика, стрибки, кидали, sit, такі, як віджимання, підборіддя і зменшує жирової тканини, збільшення м'язової маси, так що він розробив гнучким і сприяти м'язів Сполучених Штатів.


 Загальні композиція зробив 3 рази на тиждень силових тренувань, зробити аеробних вправ на інший час.

Оптовий продаж подарунків