Імпорт фірмових парфумерних косметичних продуктів по догляду за шкірою макіяж подарунки оптова бутік ювелірних магазинівLung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.

Export/ Wholesale Business

Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.

Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail

Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368

Fax: 886-6-2520390, 2828429

 Service Specialists

Skype:

MSN:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@hotmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@hotmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@hotmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@hotmail.com

Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)

Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)http://gb.perfume.com.tw/english/Jyi легенів є Тайваню засновані дистриб'ютором wholesaling брендом косметика, парфумерія & подарункові набори торгівлі & експортувати до спеціалізованих магазинах, супермаркетах або роздрібних магазинах. Ми націлені на надання вам широкий вибір справжнього марок з усіх куточків світу. Наша компанія пропонує повний спектр більшість досягає масштабів і передній край продуктів, яка включає в себе духи ароматів, чоловіча perfume、women perfume、mini парфуми, догляд за шкірою, косметика, колір косметики, духи подарункові набори, шкіри Догляд подарункові набори, комплектів косметичної gif, догляд за волоссям, продуктів стайлинга, догляд за тілом, ванни і тіла аксесуари, макіяж аксесуари, колір Косметика аксесуари, прикраси мода, подарункові набори, фантазії продукти, Японська фантазії продуктів тощо.

Експорт / оптовий бізнес

На основі різних каналів, наші клієнти може бути розділена на дві категорії, фізична (традиційне письмо) і віртуальний канал (знову). Традиційним каналом складається з трейдера, оптовик, шкіри, тіла і волосся догляд оригінальний інсталяційний імпорту, франшиза магазин, мережа магазинів, прикраса корпорації, подарунок корпорації, універмаг, дистриб'ютор і прямого продажу. З іншого боку віртуальний канал є через wholesaling онлайн торговий центр.

В основному, два види наших ключових клієнтів є інші менші гуртової та фізичного магазинах. І завдяки різних торгових обсягів торгівлі цифри або довгострокові відносини співпраці, оптова ціна буде різні в ці два види клієнтів.

Наші продукти поставляються з кредитоспроможності виробництвами, агентів або торгівельних партнерів, щоб забезпечити якість продукту і Уникайте підробок. Бестселера високої якості продукції а також конкурентоспроможні ціни є характеристиками наші; Таким чином, вітаємо братства або всіх професій і професій нашими клієнтами або дати нам деякі поради. Дякую!

Детальніша інформація за телефонами наш номер. E. mail

Тел.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368

Факс: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

неділя, 2 листопада 2008 р.

Як зберегти дух? 1. 世界名牌化妝品

 2. 水之戀香水

 3. 美妝批發網

 4. GIV滋潤粉底露美材

Як зберегти дух?

Духи спеції розчинний у спирті зроблено, тому що спеції себе легко змінити, якщо не звертати увагу, щоб зберегти смак і колір буде змінюватися, окрім духів слід відзначити наступні аспекти: парфуми від сонячного світла, то виявиться, дощ, запах зміни погано, а значить, духи повинні бути поміщені в прохолодне закритий вентиляції; духи використовувати і затягніть кришку, і, щоб не збовтати духи, духи залишилися невеликі суми, повинні бути поміщені в невеликі пляшки, або продовжувати надавати скляну кулю, щоб вигнати повітря духи повної контейнерний порт і запустити в два-три місяці є доцільним.
 1. 進口名牌彩妝

 2. 香水 化妝品

 3. 嬌蘭 慕莎依胭脂補充裝美材

 4. 香水批發網

 5. 嬌蘭 緊緻晚霜美材
http://gb.perfume.com.tw/skincare/

2 коментарі:

skincareorg сказав...

Секретне до всеосяжний відкриття розвитку якість для вас


 1, Міс від волосся Readme


 Привіт, можливо ви знаєте, не багато про моє волосся, тому Дозвольте мені представити себе. Головна відноситься до природи текстура волосся і волосся. Загалом, більшість китайців є прямим волоссям, волосся круглі, так росту волосся на або стороні такі ж, волосся буде прямий; і на заході і чорного більшості кучеряве волосся, волосся є овальних або еліптичні, що викликає росту волосся швидше, ніж на інший бік, з одного боку, буде curl волосся. Східної грубий волосся, ніж заходу, східних волосся сильнішою і більш важко навчити. ОК, я кажу, після наших фахівців з подальшого відкрив секрет якості для вас.


 2, пропозиції від професійних волосся стиліст


 Можливо більше турботи про зачіски і догляд за волоссям, ви повинні запитати: "те, що моє волосся, врешті-решт вибрати яку волосся робити? "Так, їх волосся варіюється в різних типів костюм різних волосся зачіску, ось моя порада для всіх, для учасників посилання, сподіваюся, що кожен може знайти підходящий волосся зачіска, від" Голова "почалася.


 Волосся м'якими –


 Справді, це легко, щоб піклуватися про волосся, незалежно від того, який одним з улюблених зачіска ви зробили досить проста. Як м'які волосся, ніж futie я пропоную вам спробувати досить, персоналізовані з коротким волоссям.


 Природні волосся-


 Деякі люди ненавидять їх власні природні волосся, не відчуваю задоволені те, як піклуватися про. Справді, хто-небудь можна використовувати природно, кучеряве волосся, можна зробити цілий ряд красивих волосся. Пропоную вам залишити волосся більше часу, щоб показати їхньому природному локон нам; і якщо вирізати його короткий, природному локон не занадто очевидно.


 Futie волосся-


 Це волосся характеризується волосся, але не дуже багато і дуже слухняна, якщо обережно обрізані, лінії волосся показати через дуже красиві. Рекомендація, краще, щоб вирізати Коротше кажучи, упором на кореневий позаду дизайну, таких як в корені може бути тонка, смутно показані шиї лінію, це ідеальний волосся futie волосся.


 Прямо жорстких волосся-


 Цей стиль є відносно важким завданням, але це легко обрізати і акуратний, тому під час створення стрижки слід зосередити увагу на за обрізку методик, уникаючи складні трюки, боротьба за прості і елегантні і щедрою. Також пропонується, з жорстких волосся прямими друзів, перш ніж робити волосся, розглянути питання про використання мікро гаряча жирної волосся Пермі агентів, злегка хвилясте волосся і пухнасті природи.

skincareorg сказав...

 Малі волосся-


 Якщо у вас є таке визначення, я вважаю, що у вас довге волосся є найбільш ідеальним волосся в булочка. Але багато людей думати, що волосся не вистачає почуття, але не, волосся гребінця накладні витрати, більше підходить для офіційних заходах; гребінець в моїй голові і підходящий будинок, гребінець на спині шиї благородний і елегантний, це так само, якщо деякі перуки може бути супроводжується головний убір, почуття моди ходив.


 3, бренд виробників, представляючи


 Знати, як вибрати відповідно до їх волосся, волоссям, я думаю, було б необхідно, щоб говорити про те, як вибрати ваше волосся шампунь продуктів. Якщо шампунь продукт, щоб відрізнити між словами, можуть бути класифіковані як дорослий baby шампунь і шампунь два, а дорослі волосся продукти залежно від того, волосся розділена на нафту, нейтральний, сухий, пошкоджених волосся і лупи волосся з п'яти. Тут дозвольте мені один за одним.


 Жирна волосся-


 Це не панікерством, жирна волосся людей рахунку для велика частка облисіння в майбутньому, тому, що нафта секреції скальпа розладів, секреція сальних залоз надто сильним, причиною блокування скальпа волосяних фолікулів, що гальмує ріст волосся. Друзі жирної волосся, вибираючи правильний шампунь очищення є абсолютно необхідним, продукти, що містять завод сутність шампунь можна ретельно очистити жир і також не буде стимулювати шкіри голови, сухого волосся блиск.


 Нейтральна волосся-


 Ідеальний волосся, ви можете використовувати будь-який один продукт нейтральні шампунь, він рекомендував, що вибрати, що деякі продукти, що містять живить і зволожуючий ефект, запобігає вирощування волосся волосся, волоссям чорний красиві, природного здоров'я.


 Сухого волосся-


 Часто, завдяки бідні кровообігу шкіри голови, волосся мокрі достатньо. Ви можете заводі екстракт сутність, які містять зволожуючий речовини або шампунь продукти з високим харчування Вітамін B5.


 Пошкодженого волосся-


 Неодноразово намагалися Пермі, волосся забарвлених, тривалого перебування на сонці і тривалий вплив видів органічні розчинники, швидше за все, змінюватися волосся волокно, формування сухий, суха, вилка пошкодженого волосся. Якщо ваші волосся було скомпрометовано, ви повинні використовувати продукт має ремонт, забезпечуючи волосся білка, допомогти нове життя волосся, відновлення блиск м'якою шовку, як текстуру.


 Лупи волосся-


 Це болючі питання, також є різні причини лупи. Але використовувати правильний шампунь продукти можуть допомогти вам вирішити проблему.

Оптовий продаж подарунків