Імпорт фірмових парфумерних косметичних продуктів по догляду за шкірою макіяж подарунки оптова бутік ювелірних магазинівLung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.

Export/ Wholesale Business

Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.

Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail

Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368

Fax: 886-6-2520390, 2828429

 Service Specialists

Skype:

MSN:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@hotmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@hotmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@hotmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@hotmail.com

Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)

Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)http://gb.perfume.com.tw/english/Jyi легенів є Тайваню засновані дистриб'ютором wholesaling брендом косметика, парфумерія & подарункові набори торгівлі & експортувати до спеціалізованих магазинах, супермаркетах або роздрібних магазинах. Ми націлені на надання вам широкий вибір справжнього марок з усіх куточків світу. Наша компанія пропонує повний спектр більшість досягає масштабів і передній край продуктів, яка включає в себе духи ароматів, чоловіча perfume、women perfume、mini парфуми, догляд за шкірою, косметика, колір косметики, духи подарункові набори, шкіри Догляд подарункові набори, комплектів косметичної gif, догляд за волоссям, продуктів стайлинга, догляд за тілом, ванни і тіла аксесуари, макіяж аксесуари, колір Косметика аксесуари, прикраси мода, подарункові набори, фантазії продукти, Японська фантазії продуктів тощо.

Експорт / оптовий бізнес

На основі різних каналів, наші клієнти може бути розділена на дві категорії, фізична (традиційне письмо) і віртуальний канал (знову). Традиційним каналом складається з трейдера, оптовик, шкіри, тіла і волосся догляд оригінальний інсталяційний імпорту, франшиза магазин, мережа магазинів, прикраса корпорації, подарунок корпорації, універмаг, дистриб'ютор і прямого продажу. З іншого боку віртуальний канал є через wholesaling онлайн торговий центр.

В основному, два види наших ключових клієнтів є інші менші гуртової та фізичного магазинах. І завдяки різних торгових обсягів торгівлі цифри або довгострокові відносини співпраці, оптова ціна буде різні в ці два види клієнтів.

Наші продукти поставляються з кредитоспроможності виробництвами, агентів або торгівельних партнерів, щоб забезпечити якість продукту і Уникайте підробок. Бестселера високої якості продукції а також конкурентоспроможні ціни є характеристиками наші; Таким чином, вітаємо братства або всіх професій і професій нашими клієнтами або дати нам деякі поради. Дякую!

Детальніша інформація за телефонами наш номер. E. mail

Тел.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368

Факс: 886-6-2520390, 2828429

http://www.perfume.com.tw/english/

середа, 15 квітня 2009 р.

Сексуальне задоволення, аналогічних цілей 1. Jaguar MISS JAGUAR SkinCare

 2. 批發 世界名牌香水

 3. Aubusson DESIRADE EDT SP 50ml Women's Fragrances

Сексуальне задоволення, аналогічних цілей

Вже встановлено, що багато тварин, комахи покладаються на особливий запах для залучення протилежної статі і регулювати час шлюбного сезону. Мускус, куниця добре відомих спецій, майже у всіх романтичних ароматних, хіть хвилі повинні мати інгредієнти духів. І спеції є похідними від кабарги і куниця, їх основна роль полягає в залученні самок. Сучасна біоніка використовувати спеціальний запах для залучення спосіб зловити і вбити багато шкідливих комах, а й досяг задоволення результатами дослідження біологів з гендерних запах на підйомі. Якщо людина кілька днів не приймати ванну в спекотне літо, запах тіла, завжди неприємно, і навіть може зробити більшість оточуючих людей, у тому числі сам втомився. Але людські істоти також існують аналогічні цілі в сексуальне задоволення, коли біологічні явища. Ретельне спостереження знайде навколо багато людей пітливість, запах її, що він був безтурботним щільно розташований разом, а деякі навіть з жадібністю смоктав запах, який на додаток до психологічної та емоційної гармонійне доповнення до чисто біологічні чинники також грають прекрасні ролі. Недавні дослідження показали, що людське тіло має особливий запах, запах зміни в різних ситуаціях і ситуаціях. Любов чоловіка і жінки будуть дуже конкретними, щоб нюхати запах саме цього, а запах освіжає, що викликало нескінченну ніжність, вони легко відрізнити свої власні велика кількість запахів, спеціальні, ексклюзивні, як в інших , здається, "запах" запах. Сексуальне задоволення, аналогічних цілей є підлогу глибокий сенс. Подружжя для підтримки хорошого здоров'я, щоб створити більш приємний запах атмосферу в свій власний унікальний аромат, без сумніву, це ОК, щоб насолоджуватися більш високим рівнем життя.


品牌
CHANTI 千緹
品名
閃亮假睫毛一盒_10對_化妝工具
存貨

規格/說明
10對 179$350 ◆產品說明: 1.請先將眼睛周圍擦拭乾淨。 2.用剪刀將假睫毛眼頭眼尾兩端剪開取出。 3.取出後建議修剪成約眼長的3/4或2/3長度。 4.單手輕輕提上眼瞼,把假睫毛之母線調整成眼型之弧度。 5.取適量之假睫毛專用接著劑,均勻塗在假睫毛母線上,待接著劑半乾後(約30秒),黏貼上妝。 6.黏貼時將鏡子傾斜45度角置於下方,朝下看採半閉眼式黏貼,假睫毛盡量貼近真睫毛根部,由眼皮中間對後向兩側推開。 7.黏好後約等待3分鐘後眨眼測試是否牢固。
銷售類型
Wholesale

1 коментар:

skincareorg сказав...

Позбутися від шкідливих звичок макіяж


 Багато життів "звичку" "традиції", але науково доведено, звички і контрпродуктивно навіть шкідливі здоров'я. Краса така помилка "звички", вам необхідно відмовитися від як можна швидше, не загальну ідею.


 Сім'я share:


 Спільні Косметика є надто поширеними. Наприклад, мати і дочка частку, чоловік і дружина, спільні ці шкідливі; шкіри людини відрізняються, вибрати Косметика повинно бути для всіх. Діти шкіра ніжний, вище вимог косметичних безпеки, м'який, не для дорослих продуктів; і дитина косметичних інгредієнтів не були придатні для використання для дорослих. Таким чином використання косметика, або використання гарним.


 Використання в "шкіра легко":


 Багато молодих людей, які використовуються для шкіра акне легко неякісних препаратів, щоб допомогти у надзвичайних ситуаціях, деякі люди навіть використовувати за межами цього класу акти як догляд за шкірою в довгострокове використання наркотиків. Справді, більшість з цих препаратів для зовнішнього використання, що містять гормонів, довгострокового використання, побічні ефекти є великим, не тільки не ефективні в лікуванні акне а також може спричинити проблеми зі шкірою.


 Один:


 Багато людей використовують косметика, що використовуються в кінці кінців, це не наукова, таких як крем Фонду, зима клімату в холодної і сухе, рідина Фонду зволожуючий функції, але вона є легко впасти в літні місяці. Стан людської шкіри з зміною сезон і вік факторів. Від нормального до комбінації жирна, суха є динамічний процес зміни, шкіра повинна використовуватися на різних етапах різних косметика, шкіра повинна більшість догляду.


 Рівнина по відношенню до кращих:


 Надмірне макіяж безумовно зашкодить шкіри, але думаю, що не косметичний, не тягар догляду за шкірою не призведе до підвищення шкіри, ні сенсу. Як літній UV легко засмаглі шкіри. Якщо ви обираєте відповідне значення SPF сонцезахисний крем, ми можемо зробити, шкіра менше шкоди.


 Натуральна Косметика безпеки:


 Сьогодні на "зелені", "природні" в жіноче перший концепцію охорони довкілля. Після того, як продукт має назву, можна навести запевнив, що використання. Справді, навіть якщо природні косметика, натуральні рослинні або робити потрібно додати деякі хімічні речовини, такі як консервантів підтримувати якість, після всіх, природні рослин також може призвести до sensitization. Так, якщо ви алергії або чутливої шкіри, в особі Президента "природний", ми повинні також.

Оптовий продаж подарунків